Ako to vlastne bude?

01.04.2015 18:01

Ahojte,

v poslednej dobe mi prichádzali správy, ktoré ma viac - menej prinútili napísať tento článok. Mali ste na mňa totiž mnoho otázok, ktoré som chceli zodpovedať vo videu Ask, ale to asi väčšina z vás vie. Dôležitejšie je, prečo som stále to video nenatočila? Prečo som vlastne nenatočila žiadne iné video?

Takže, video ask som už mala pripravené (vlastne som mala pripravené otázky) a chcela som natáčať ešte minulý víkend (alebo dokonca ešte dávnejšie), ale stal sa mi akýsi úraz. Mala som zranenie na brade (čo ste si mohli všimnúť vo videu Saeculum - recenzia. Nie, nešlo o vyrážku, ale o ZRANENIE :D). Mysleli sme si, že to bude nejaký obyčajný škrabanec a že sa to proste normálne zahojí. Potom prišlo to horšie, keď sa mi rovnaké rany zjavili aj na čele a po celej brade. Opäť som si myslela, že to je len obyčajné zranenie. Prešlo však dosť času a nezlepšovalo sa to, práve naopak. Začalo to naberať divnú farbu, vyzerá to momentálne naozaj NECHUTNE a nechceli by ste to vidieť. Verte mi, nechceli by ste to. JE to vážne zlé. Išli sme dnes teda za doktorkou a tá nám oznámila, že sa mi do zranenia dostala infekcia a že som si to rozniesla po tvári. To by ešte nebolo až také zlé, keby som to nemala v tom najhoršom možnom štádiu. Tak mi doktorka predpísala antibiotiká a špeciálnu masť. Momentálne sa necítim práve najlepšie (asi to chápete). Okrem toho som minimálne HODINU tvrdla v čakárni s chorými deťmi, ktoré na mňa vkuse kašlali a kýchali, takže zrejme aj na mňa niečo začína liezť. "Jupí".

Toto je ten hlavný dôvod, prečo odo mňa žiadne video v najbližšej dobe nečakajte. Musím sa zotaviť, pretože naozaj nepripustím, aby ste ma v tomto stave videli, je to veľmi zlé a fakt sa za to hanbím. Čo už, chorobu si nevyberiete. Nie je to nič príjemné.

Mali ste otázky aj ohľadom môjho čítania a písania recenzií. Momentálne mám čítania naozaj dosť, chodia mi recenzné výtlačky z ktorých sa veľmi teším a snažím sa napísať kvalitné recenzie. Je zrejmé, že som začala byť trošku drsnejšia, ale dúfam, že ma skôr prijmete takú drsnú, pretože podľa toho, čo ste mi písali, sa vám to teraz naozaj páči :D :D :D Niektorí ma požiadali, aby som pod recenzie a ostatné články opäť pridávala diskusné fóra. Budem vám ich teda dávať, ale má to háčik. Mne tento systém web stránky nedáva upozornenia na nové komentáre a ja naozaj nemám čas :D kontrolovať každý deň všetky recenzie na stránke :D. Preto snáď chápete, že vám na komentár v takomto prípade neodpoviem, aj keď si ho naozaj cením. Ak chcete mať 100% istotu, že si komentár pod recenziou alebo článkom prečítam, dajte mi na hlavnú stránku komentár s tým, že ste mi niečo napísali pod článok XY. Vtedy si to určite pozriem!

Veľmi, veľmi, ale naozaj veľmi vám ďakujem za podporu. Za všetky priaznivé komentáre, ktoré ma neskutočne motivujú. Prešli sme spolu krásny 1 rok! Verili by ste tomu?! Ja teda rozhodne NIE! :D Ubehlo už toľko času? Chcela som urobiť súťaž, ale momentálnem ám toho vyše hlavy. :D Vlastne som mala nachystané, že natočím video (samozrejme, výhrou by bola knižka ♥), ale radosť z prvých narodenín mi akosi prekazila choroba a škola. Neverili by ste, akí dokážu byť učitelia zlí :D No, asi o tom viete, ale aj tak.

Ďalšiu otázku som dostala, či spolupracujem s Ikarom. Neverili by ste tomu :D, ale áno. Ani ja tomu doteraz občas nedokážem uveriť! Je to skvelé, však? :* Zatiaľ voči mne žiadne námietky neboli (aspoň o nich neviem), čo považujem za naozaj veľký úspech a veľmi sa z toho teším! :)

Mala som nápad, či by ste nechceli písaný Ask, že by som napísala článok v ktorom by som vám na otázky odpovedala, pretože sem som vybrala možno jednu alebo dve xD. Zvláštny článok by sa na to hodil viac, nie? :)

Som zvedavá, čo poviete :D Alebo môžme počkať, kým opäť nebudem schopná niečo natočiť :D

Kris :3