Čo so mnou bude?

12.11.2014 17:06

Čo so mnou bude?

Ahojte,

dnes trošku na vážnejšiu nôtu. Viacerí z Vás mi písali, či som prestala natáčať, a čo sa so mnou stalo. Uznávam, mám teraz takú trošku pauzu. Žiaľ, nemôžeme byť stále hore, občas prídu aj tie pády.

Tým nechcem naznačiť, že by som s blogom prestala alebo niečo obdobné. Práve naopak! Za posledný mesiac som nadviazala spoluprácu s viacerými vydavateľstvami a e-shopmi, z čoho mám ohromnú radosť. V škole sa mi darí tiež (konečne opäť), len máme teraz trochu problémy v rodine a vždy, keď sa postavím pred kameru - jednoducho mi to nejde. Neviem sa vyjadriť, iba tam tak stojím a zabudnem vetu v polovici...

Opakujem - nebojte sa! Som rada, že ma mnohí podporujete a neriešite moju aktivitu (či skôr neaktivitu), nie je to také ľahké. Ako sa hovorí - keď sa pokazí niečo, vzápätí sa pokazí naozaj úplne všetko. A tak to bolo aj u nás, verím, že to vezmete na vedomie :)

 

Video plánujem pridať tento týždeň, čakala som na recenzný z Ikaru. Pri niektorých vydavateľstvách som si vôbec nebola (ani si nie som) istá, či mi knihu nakoniec pošlú alebo nie. Ale povedala som si, že sa tým trápiť nebudem. Kým mám čo čítať, som za vodou.

 

A hoci aj mne natáčanie chýba, nebojte sa, ja sa vrátim. Už čoskoro, možno tento víkend, ak všetko pôjde dobre ♥

Čítam stále rovnako rýchlo, takže recenzie na blogu určite budete nachádzať.

Verím, že ste môj článok nezobrali v zlom...

ja NEKONČIM, len pri všetkých tých problémoch a povinnostiach sa začínam strácať.

Napríklad zajtra idem na Olympiádu v slovenskom jazyku - tak mi držte palce aby sa aspoň to podarilo.

Kris ♥