Predčasné darčeky

06.07.2014 19:48

Predčasné darčeky

Ahoj, mám tu pre vás zopár kníh, ktoré som dostala od mojich kamarátok na narodeniny. Viem, že sledujete blog, a touto formou by som sa vám ešte raz chcela za knižky poďakovať, veľa to pre mňa znamená. <3 Tak, poďme na to!

Knižka od Lei (áno, Lei z TWL!)

Krásnu katastrofu som si už dlhšie chcela prečítať. Vraj je to teraz jedna z tých najpopulárnejších kníh, aj keď som počula aj negatívne ohlasy. Práve preto som boal na túto knižku veľmi zvedavá, a Lea mi splnila tajné želanie - teraz ju vlastním! Hoci netuším, kedy sa k nej dostanem. Presne to je môj problém - neviem, či do konca života prečítam všetky knihy, ktoré čítať chcem :P

Knižka od Katky

Legenda je prirovnávaná napríklad k Hunger games, hoci ja som si tým neni úplne na sto percent istá. Som rozhodne zvedavá, čo to bude za knihu. Predpokladám, že nejaká dystopia :)

Knihy od Nell <3 (dostala som od nej až tri knižky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Upírska akadémia 2! Áno, vo videách som hovorila, že nemám rada, keď nevlastním prvý diel série, ale ostatné áno. Čo už! Naschvál som sem dala českú verziu knihy, pretože som ju dostala práve v češtine. Dúfam, že ma to nebude veľmi rušiť pri čítaní. :)

Aj Upírsku akadémiu 3 mám v češtine. Ak dostanem štvorku v slovenčine, budem to mať pekne zamotané, čo myslíte? :) V každom prípade, knihy sú vraj väčšinou v češtine lepšie, tak verím, že to nie je iba mýtus, keď si už Nell dala námahu a kúpila mi to v češtine. Len tak mimochodom, v češtine to bolo lacnejšie!

A na záver kniha, ktorá ma absolútne prekvapila, pretože som o nej dodnes nepočula. Nell mi vravela, že je to podľa filmu, ktorý bol v kinách pre dvoma rokmi. A nie je to YA! Konečne niečo iné ako YA :) Hoci, je to môj obľúbený žáner, preetože ja iné v podstate ani nečítam, tak som na túto knižku poriadne zvedavá, a verím, že aj vy!

Tak, to boli moje darčeky od kamarátov. Bez priateľov by som asi nedokázala žiť, a hoci im hovorím, že pre mňa je najväčším darom to, že tu sú pre MŇA keď to potrebujem. Ale tie knižky tiež potešia, haha :) Pekný prázdninový večer prajem :)